Aplikace Moje Léky

Čtěte pečlivě příbalovou informaci. Betadine, 100mg/ml kožní roztok, lék k zevnímu použití. Obsahuje povidonum iodinatum.

Projekt podpořila společnost EGIS Praha s.r.o.

Představujeme Vám naši novou aplikace Moje Léky, která umožňuje pohodlně a efektivně odeslat žádost o recept Vašemu lékaři emailem. Dále Vám slouží jako aktuální seznam užívaných léků, který lékař vyžaduje při každém hodnocení Vašeho zdravotního stavu.

Nemusíte si nic pamatovat, stačí, když si do aplikace Váš seznam užívaných léků zadáte, včetně výběru správné gramáže a dávkování.

Již žádné telefonování do ordinace lékaře s žádostí o recept. Naše nová mobilní aplikace Moje Léky™ Vám umožní rychlé a efektivní objednání Vašeho léku z pohodlí telefonu.

Aplikace Moje Léky umožňuje pohodlně a efektivně odeslat žádost o recept Vašemu lékaři emailem. Dále Vám slouží jako aktuální seznam užívaných léků, který lékař vyžaduje při každém hodnocení Vašeho zdravotního stavu. Nemusíte si nic pamatovat, stačí, když si do aplikace Váš seznam užívaných léků zadáte, včetně výběru správné gramáže a dávkování.

Přidejte postupně VŠECHNY léky na předpis, které užíváte.Klepnutím na tlačítko + zobrazíte seznam léčiv a vyhledávací pole
Vyhledejte užívaný lék a přidejte jej do seznamu klepnutím na tlačítko +. Důležitý je vybrat přesný název léku a správnou sílu (gramáž) tablety. (Počet tablet v balení nehraje roli)
Vyplňte dávkování, například ‚jedna tableta ráno‘ zadejte ve formátu 1-0-0
V seznamu vyberte, které léky chcete předepsat. Následně seznam vybraných léků odešlete lékaři klepnutím na Odeslat lékaři emailem
V nastavení profilu můžete vyplnit informace, aby lékař věděl, komu má léky předepsat. Pod tlačítkem šablona emailu doplňte emailovou adresu lékaře, na kterou se odešle Vaše emailová objednávka

Kartička Moje léky™

Kartička Moje léky™ má za cíl zlepšit komunikaci mezi lékařem a pacientem.

Když přijde pacient na vyšetření k lékaři, většinou neví, jaké léky, v jaké síle a dávkování užívá. Proto jsme již v roce 2017 vytvořili unikátní design kartičky do peněženky s názvem „Moje léky™“. Pacienti si do ní dle jasných instrukcí zaznamenávají svoje léky. Ušetři se tím čas strávený zbytečným dotazováním a zkrátí i čekací doby v čekárně.

Open data SÚKL

Informace o lécích v aplikaci Moje Léky jsou open-data od SÚKL. Podmínky užití open-dat SÚKL naleznete na těchto stránkách